Skambinkite telefonu: + 370 37 314246 info@azpack.lt
lt en ru
Susisiekite su mumis
Pagrindinis Apie mus Sertifikatai

Sertifikatai

Užtikriname aukščiausią siūlomų produktų kokybę!
Produktai atitinka griežčiausius LR ir  ES reikalavimus, direktyvas.

  • Geros gamybos praktikos (GGP) sertifikatas (2015-03-25, Nr.I5-01), pagrindžiantis reikalavimus dėl žaliavų ir gaminių, skirtų liestis su maistu.
  • "AZ-Pack", UAB priklauso Normpack asociacijai, kurios išduotas sertifikatas užtikrina, jog siūloma produkcija atitinka visus aukščiausius Europoje taikomus reikalavimus medžiagoms, kurios naudojamos sąlytyje su maistu.
  • UAB ,,Creditinfo Lietuva“ išduoti sertifikatai ,,Stipriausi Lietuvoje“ pažymi, jog 2011 - 2015 metais esame stiprausi. Tik 5 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių turi tokį pat ar aukštesnį mokumo reitingą.  Būti ,,stipriausiems“ mums reiškia galimybę savo esamiems ir potencialiems klientams pagrįsti ne tik įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą, bet ir galimybę laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Manome, kad užsibrėžtų tikslų                siekimas, atviras dialogas su veiklos partneriais, klientais, geriausių sprendimų pasirinkimas ir įgyvendinimas gali užtikrinti puikius rezultatus, kuriais didžiuojamės šiandieną.
  • 2016 m. gavome "Gazelės" apdovanojimą - kaip sparčiausiai auganti įmonė Lietuvoje.


Sertifikatai Sertifikatai Sertifikatai Sertifikatai